تامین اجتماعی اقدام به سرمایه‌گذاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی می‌کند

[ad_1]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:


سرویس اقتصادی – وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تامین اجتماعی اقدام به سرمایه‌گذاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی می‌کند.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم، علی ربیعی صبح امروز در آیین کلنگ‌زنی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی اردکان با اشاره به اینکه توسعه انرژی‌های خورشیدی در استان یزد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اظهار داشت: یزد با توجه به شرایط اقلیمی که دارد، دارای ظرفیت‌های بسیاری در زمینه انرژی‌های خورشیدی است که باید از این ظرفیت‌ها به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه همه مسئولان به بحث اقتصاد مقاومتی‌ خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی کشور در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، اقدام به سرمایه‌گذاری در عرصه‌های مختلف مورد نیاز کشور ایران کرده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در این زمینه، کلنگ‌زنی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی اردکان یکی از نخستین طرح‌هایی است که از تامین اجتماعی کلنگ‌زنی شده است.

ربیعی به ظرفیت‌های بالای اقتصادی استان یزد و شهرستان اردکان اشاره کرد و ادامه داد: تولید انرژی‌های پاک از جمله انرژی خورشیدی از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که این انرژی‌ها زمینه کاهش محسوس آلودگی هوا و همچنین ایجاد اشتغال است.

وی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز این پروژه بالغ بر 50 میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: بیش از 10 میلیارد تومان از این اعتبار توسط سازمان تامین اجتماعی و مابقی اعتبار لازم از محل فاینانس تامین و هزینه می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *