زیاده خواهی های آمریکا باید پاسخ داده شود

[ad_1]

نماینده مردم کرج در مجلس:


سرویس سیاسی – نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه زیاده خواهی های آمریکا باید پاسخ داده شود، گفت: دولت با اتکا به توان داخلی پاسخ قاطعی به سران کاخ سفید بدهد.

محمدجواد کولیوند در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی فانوس تأکید کرد: آمریکا بارها و بارها با بدعهدی های خود در قبال ایران نشان داده است که به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و این بار و در موضوع مذاکرات هسته ای نیز ثابت کرد که هرگز نمی شود به این کشور اعتماد کرد.

وی ادامه داد: پس از مذاکرات برجام آمریکا به هیچ یک از بندهای توافقنامه عمل نکرد، بلکه با سنگ اندازی و مقابله با ایران در نظر دارد تا مانع از پیشرفت کشورمان شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر اینکه باید زیاده خواهی های آمریکا از سوی مسئولان پاسخ داده شود، افزود: قبل از مسئله برجام آمریکا، فعالیت های ایران را در این زمینه مورد هدف قراردادند و با تحریم و تهدید، کشورمان را تحت فشار گذاشتند تا به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

کولیوند تأکید کرد: با انجام مذاکرات هسته ای و توافقنامه برجام، آمریکا باید تحریم ها علیه ایران را لغو می کرد که متأسفانه پس از مذاکرات و امضای توافقنامه فوق، سران کاخ سفید نه تنها به هیچ یک از تعهدات خود پایبند نبودند، بلکه تحریم های جدیدی را نیز علیه ملت ایران تصویب کردند.

وی با اشاره به اظهارات سخیف کاخ سفید از جمله برخی از وزرای آمریکا علیه کشورمان گفت: یک روز می گویند ایران حامی تروریسم است و روز دیگر علیه ملت ایران توطئه می کنند. امروز نیز به صراحت می گویند که از تغییر حاکمیت ایران حمایت می کنند. در این شرایط لازم است که دولت با اتکا به توان بومی و داخلی، پاسخ قاطعی به سران کاخ سفید بدهد.

انتهای پیام/

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *