متهمان قتل نیروی گشت شهرداری تهران بازداشت شدند

[ad_1]

سرویس اجتماعی – ۱۳ نفر که در درگیری خیابان کریم‌خان سه نفر از نیروهای گشت خدمات شهری شهرداری تهران را مورد ضرب و شتم قرار داده و یکی از آنها را به قتل رسانده بودند، بازداشت شدند.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم ساعت 7:10 صبح روز 19 تیر ماه جاری مأموران کلانتری 105 سنایی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت، قتل مرد بیست هفت ساله‌ از نیروهای گشت خدمات شهری شهرداری تهران را اعلام کردند.

تحقیقات در رابطه با این پرونده نشان داد شب قبل (18 تیر) تعدادی زباله‌جمع‌ کن در میدان آرژانتین با گروه دیگری از زباله‌جمع‌کن‌ها درگیر شده بودند و گروه دوم پس از سرقت زباله‌ها و ضرب و شتم گروه اول از محل درگیری متواری شده بودند.

به دنبال این درگیری، افرادی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته و زباله‌ها از آنها سرقت شده بود با دوستان خود تماس گرفته و گفته بودند که تعدادی از زباله‌جمع‌کن‌ها با یک خودروی مزدا به آنها حمله‌ور شده‌اند.

در نهایت افرادی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند با همراهی دوستان خود (در مجموع 13 نفر) با دو خودروی وانت‌پیکان و یک خودرو نیسان برای پیدا کردن زبا‌له جمع‌کن‌های متواری به جست‌و‌جو پرداخته و در خیابان کریم‌خان با خودروی مزدا وانت که گشت خدمات شهری شهرداری تهران بوده، روبه‌رو و با آنها درگیر شده بودند در حالیکه سرنشینان خودروی مزدا هیچ حضور و دخالتی در درگیری اولیه در میدان آرژانتین نداشته و به اشتباه مورد حمله قرار گرفتند.

در این درگیری، سه سرنشین خودرو مزدا توسط 13 زباله‌جمع‌ کن مورد ضرب و شتم قرار گرفته و با ضربات چاقو، قمه و چوب زخمی شده بودند که در نهایت یکی از سرنشینان مزدا پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.

پس از تشکیل پرونده قتل، محسن مدیرروستا؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت دستور شناسایی و بازداشت متهمان این پرونده را صادر کرد و در نهایت 13 متهم این پرونده شناسایی و بازداشت شدند.

متهمان این پرونده پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند و از آنها بازجویی شد.

متهم اصلی این پرونده در اظهاراتش به بازپرس گفت: من سه ضربه چاقو به پهلو و پای مقتول زدم اما قبل از اینکه با چاقو به وی ضربه بزنم، بدن مقتول خونی بود.

سرانجام تمامی متهمان این پرونده به اتهام شرکت در نزاع دسته‌جمعی بازداشت شدند و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند همچنین بررسیهای تکمیلی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *